Apie NG Autoservisą

NG Autoservisas – tai aukštos kokybės automobilių remonto paslaugos už prieinamą kainą. Mūsų kolektyvas – kvalifikuotų ir motyvuotų specialistų komanda, pasiruošusi jums padėti bet kokiu klausimu.

Remontuojame visų markių lengvuosius automobilius, mikroautobusus ir kitokią techniką. Atliekame kompiuterinį ratų suvedimą, atliekame variklių, transmisijos, važiuoklės, stabdžių ir išmetimo sistemų remonto darbus. Montuojame ir remontuojame padangas, atliekame virinimo darbus, reguliuojame žibintus, pildome ir remontuojame  kondicionierių sistemas, ruošiame automobilius Techninei Apžiūrai.

Mūsų atliekamų darbų kokybę garantuoja ne tik puikūs specialistai, bet ir moderni, šiuolaikiška automobilių diagnostikos ir remonto įranga, kokybiški darbo įrankiai. Mes dirbame su LR Techninės priežiūros ir Meteorologinės tarnybos patvirtinta, technologinius standartus atitinkančia aparatūra ir įranga.

Mūsų parduotuvėje padėsime Jums surasti ne tik reikiamas automobilių dalis, bet ir įvairius aksesuarus. Galime pasiūlyti nuo pigiausios prekės iki pasaulinio lygio gamintojų produkcijos.

Džiaugiamės ir didžiuojamės dar vienu svarbiu įvertinimu- 2020-aisiais esame pripažinti kaip viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių bendrovių Lietuvoje. Tai įpareigoja stengtis ir tobulėti dar labiau!

Variklių remontas

10 metų darbo patirtis

Automobilių remonto srityje dirbame jau nuo 2009 metų.

Remontuojame visų markių automobilius.
Atliktiems darbams suteikiame garantiją.
Darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

Kodėl pasirinkti mus?

Klientas visada teisus – tai pagrindinis mūsų darbo principas, todėl stengiamės teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas.

Malonus ir paslaugus bendravimas.
Kokybiškai atliekame paslaugas.
Esame patikimi.
.

Patikimas pasirinkimas vertinantiems profesionalų ir greitą aptarnavimą

UAB Auto Moto NG – įmonė, teikianti automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Įmonė prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių padangomis, automobilių detalėmis bei įvairiais automobiliams skirtais aksesuarais.

Domimės naujausiomis technologijomis

Mes ne tik remontuojame vidaus degimo automobilius, bet ir domimės elektromobiliais. Štai šiame video galite pažiūrėti, kokius elektromobilius išvydome nuvykę į automobilių parodą Ženevoje.

Užsiregistruokite į servisą jau dabar!